دانش آموزان مدارس شمال تهران با پنجمین جشنواره مشکات آشنا شدند

دانش آموزان شمال تهران با شرکت در جشنواره مشکات ، با موضوعات فرهنگ شهروندی آشنا می شوند.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک، سیاوشی مدیر اداره آموزشهای شهروندی شهرداری منطقه یک ، با اعلام خبر فوق اظهار داشت: پنجمین جشنواره مشکات با هدف جشنواره مشکات با هدف هماهنگی و همکاری سازمان های مدیریت شهری در جهت گیرها و توسعه ی آموزش های شهروندی و مشارکت محور نمودن و بسترسازی برای مشارکت خلاقانه شهروندان در ارتقاء فرهنگ شهروندی در سال جاری در حال اجرا می باشد .

وی با اعلام حضور مسئولین 27 خانه ی اخلاق و مهارت شهروندی در مدارس سطح نواحی ده گانه خاطر نشان کرد: مسئولین خانه های اخلاق و مهارت های شهروندی مبلغان شهرداری در سطح مدارس هستند . این افراد با اطلاع رسانی و توزیع بروشور های چاپ شده توسط اداره آموزشهای شهروندی ، به تشویق و ایجاد انگیزه برای حضوردانش آموزان در این جشنواره می پردازند و با توجیه و توضیح محور های جشنواره ، اقدام به جمع آوری آثار در بین دانش آموزان می کنند .

سیاوشی گفت : پنجمین جشنواره مشکات تا تاریخ 30 بهمن ماه تمدید شده است و دانش آموزان و تمامی سه گروه سنی کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان می توانند در این جشنوراه مشارکت داشته باشند و آثار خود را به سرای محلات 27گانه در منطقه یک تحویل دهند .

گفتنی است تبلیغات گسترده پنجمین جشنواره مشکات در شمال تهران با نصب و توزیع بیش از 400پوستر در محلات ، توزیع بروشوردر میان گروههای سنی مختلف و در مکان هایی از قبیل : میادین میوه و تره بار ، سرای محلات 27گانه ، مساجد ، مدارس و فروشگاهها توزیع و به شهروندان آموزش های چهره به چهره داده شد و جمع آوری آثار مشکات در مدارس شمال تهران همچنان ادامه دارد.

 

.