کسب رتبه پنجم منطقه 11 در مشکات چهارم

اداره آموزش های شهروندی منطقه 11 با ثبت 74 هزار و 427 اثر در سامانه جشنواره مشکات موفق شد رتبه پنجم این جشنواره را در بین مناطق 22 گانه به خود اختصاص داد.

به گزارش ستاد خبری جشنواره مشکات، مدیر اداره آموزش های شهروندی منطقه 11 با بیان این مطلب گفت: این آثار در تمامی محورهای جشنواره با تلاش های بی وقفه مسئولین خانه های آموزش شهروندی نواحی و محلات 17 گانه از مدارس و سرای محلات سطح منطقه جمع آوری و در سامانه جشنواره مشکات ثبت شده است . این کار با هدف بالا بردن ارتقای سطح آگاهی های دانش آموزان و شهروندان درباره مهم ترین مسائل و ویژگی های سطح زندگی شهری و اجتماعی با تأکید بر سبک زندگی اسلامی، ایرانی و توجه به اخلاق و رفتار شهروندی و با در نظر گرفتن هویت محله ایی بوده است چرا که اداره این شهر بر عهده تک تک ما شهروندان است.

میلاد رستمیان در ادامه با اشاره به برخی اقدامات در راستای جمع آوری این آثار خاطر نشان کرد: در راستای برگزاری هرچه بهتر جشنواره مشکات ،برگزاری کلاس های توجیهی و جمع اوری آثار از دانش آموزان در مدارس سطح منطقه توسط کارشناس اداره آموزش های شهروندی به همراه مسئولین خانه های اموزش شهروندی محلات انجام شده است.


رستمیان با بیان نشست هم اندیشی جشنواره مشکات در منطقه افزود: نشست هم‌اندیشی رابط فناوری مشکات منطقه و مسئولین خانه های آموزش های شهروندی محلات 17 گانه منطقه با هدف اجرای هرچه بهتر این جشنواره و ایجاد اعتماد و هم بستگی متقابل و نیز تعامل مستمر برگزار شده است که در این جلسه توضیحات جامع و کاملی درباره ضوابط آمایش آثار ونحوه داوری در دوره چهارم جشنواره به کارشناسان ارائه و در انتها آمار ثبت آثار در سامانه به تفکیک محلات اعلام و از محلات برتر تقدیر بعمل آمده است.

به گفته مدیر اداره آموزش های شهروندی منطقه 11 ده نشست هم اندیشی با مسئولین خانه های اخلاق و مهارت های اجتماعی محلات و سازمان های همکار برای اجرای هر چه بهتر جشنواره چهارم مشکات و ایجاد اعتماد و هم بستگی متقابل و تعامل مستمر بین شهروندان برگزار شده است.

رستمیان یادآور شد: در این دوره برای استفاده از حداکثر پتانسیل و استعداد های منطقه تبلیغات و اطلاع رسانی گسترده ای در سطح محلات، مدارس ومساجد صورت گرفته است.